Новини компанії

Підтвердження сервісного сертифіката ARI Armaturen

П'ятниця, 10 Жовтень 2014

(просмотров 1906)

Компанія ТОВ НВП Техприлад отримала новий сертифікат на право проведення сервісних робіт по запобіжним клапанам ARI-Safe від фірми ARI-Armaturen GmbH (Німеччина).

Спеціалісти сервісного відділу нашої компанії в жовтні 2014 пройшли додаткове навчання на головному заводі фірми-виробника трубопровідної арматури ARI-ArmaturenGmbH в місті Шлосс Хольте-Штукенброк. В ході навчання був прочитаний детальний теоретичний курс і проведені практичні заняття по сервісу запобіжних клапанів фірми.

Наявність сертифікату підтверджує право нашої компанії виконувати повний спектр сервісних робіт з обслуговування запобіжних клапанів ARI-Safe. Ми виконуємо: видалення нальотів, притирання і шліфування сідел і затворів, заміну пружин, зміна діапазонів тиску спрацьовування, настройкудавленія спрацьовування, випробування клапанів на герметичність.

Сервісним відділом компанії ТОВ НВП Техприлад виконуються роботи і по інших типах трубопровідної арматури: Конденсатовідвідник, регуляторам тиску прямої дії, запірним і регулювальним клапанам, а також електричним і пневматичним приводам до арматури.

Для виконання цих робіт наш сервісний відділ оснащений сучасним технологічним обладнанням таким як: установка для гідравлічних випробувань тиском, спеціалізована установка діагностики та налаштування запобіжних клапанів, верстатне обладнання для шліфування й притирання сідел і затворів клапанів, різними електронними вимірювальними приладами.