Новини компанії

Доповідь на семінарі фахівців газових господарств

Середа, 29 Квітень 2015

(просмотров 1052)

Фахівці компанії Техприлад виступили з доповіддю на всеукраїнському семінарі на тему «Основні принципи технічної політики при формуванні програм модернізацій газорозподільної системи в 2015 р.»

Ми презентували кульові крани для газу виробництва компанії VEXVE OY (Фінляндія) і дискові поворотні затвори з потрійним ексцентриситетом виробництва компанії Zwick Armaturen GMBH (Німеччина). У доповідях були розглянуті особливості конструкції, технічні характеристики, варіанти застосування і комплектації при підземній установці, економічна ефективність впровадження, досвід застосування в Україні.

  

Особливий інтерес у слухачів викликали результати техніко-економічного порівняння варіантів застосування кульових і дискових затворів для різних діаметрів і результати розрахунків втрат тиску в газопроводах при застосуванні дискових поворотних затворів.

Ми дякуємо керівництву компанії «ДСТ ЛО Груп» — провідного спеціалізованого постачальника газорегуляторного обладнання в Україні, за запрошення взяти участь у семінарі.

Сподіваємося, що завдяки даному семінару, високоякісна запірна арматура провідних світових виробників знайде широке застосування в газорозподільних системах України.