Новини компанії

Конференція партнерів компанії Ari-Armaturen

Четвер, 25 Червень 2015

(просмотров 1236)

З 11 по 14 червня на головному підприємстві Ari-Armaturen в місті Шлосс Хольте-Штукенброк відбулася чергова конференція партнерів компанії.

Такі конференція проводяться раз на три роки і присвяченні розширенню та вдосконаленню спектра трубопровідного обладнання, що випускається компанією Ari-Armature.

В конференції прийняли участь 80 представників більше ніж 40 країн світу:
Європа: Норвегія, Фінляндія, Італія, Велика Британя, Польща, Угорщина, Україна та ін.;
Близький Схід: Ізраїль, Ліван,Саудівська Аравія, Іран; північна Африка — Марокко, Туніс, Єгипет;
Азія: Індія, Бангладеш, Малайзія, Корея, КНР, та ін.; а також США, Бразилія, Росія.

Як завжди, Україну представляли фахівці компанії ТОВ НВП «Техприлад», яка вже 10 років є офіційним партнером ARI-Armaturen в Україні та відповідає за поставку, просування бренду, технічну та сервісну підтримку всього спектру обладнання Ari-Armature .

 

 

Конференція була присвячена наступним питанням:

  • Нова лінійка компактних регулюючих клапан STEVI -Vario. При відносно невеликий ціні клапани мають ряд суттєвих переваг – витримують великі перепади тиску, мають змінне сідло, ще більш надійну конструкцію ущільнення штока, тощо.
  • Нове унікальне еластичне ущільнення для запобіжних клапанів SAFE розраховане до температури 200 °С і дозволяє забезпечити повну герметичність клапанів. Розширення лінійки запобіжних клапанів по стандарту ASME.
  • Розширення лінійки поворотних клапанів з потрійним ексцентриситетом ZETRIX. Тепер фланцеві клапани доступні з DN80 до DN1200. Також цього року в серійне виробництво запущена серія міжфланцевих клапанів (тип Lug) з DN80 по DN600, та клапанів з кінцями під приварювання. Незабаром клапани ZETRIX будуть доступні з класом тиску PN63 та PN100.
  • Нові серії обладнання для відведення конденсату: конденсатні насоси CONLIFT та нова серія конденсатовідвідників з можливістю перекачування конденсату CONA-P.
  • Нова генерація приводів ARI-Premio Plus з безколекторним двигуном постійного струму.
  • З цього року запірні клапани з сильфонним (Faba-Plus) та сальниковим ущільненням (Stobu) доступні з класом тиску PN63-160 до DN100.

Після конференції більшість учасників відвідали виставку ACHEMA, яка є однією з найбільших у світі промислових виставок. Нижче наведена фотографія стенду ARI-Armaturen на цій виставці.