Новини компанії

Компанія Техприлад на виставці Аква-Терм Київ 2015

П'ятниця, 19 Червень 2015

(просмотров 1503)

Компанія Техприлад в п’ятнадцятий раз поспіль взяла участь у виставці Аква-Терм Київ.

Як завжди на цій виставці був представлений широкий асортимент лічильників тепла: Суперком-01 з ультразвуковими і тахометричними витратомірами, ультразвукові лічильники будинкового обліку тепла серії Ultraheat T550/UH50, квартирного Ultraheat T350/2WR6 і Т230, а також промислові електромагнітні лічильники тепла SA-94.

Особливий інтерес у відвідувачів виставки викликали нові розробки нашої компанії: серія приладів для створення систем дистанційної передачі даних через інтернет. Застосування розроблених пристроїв дозволяє вирішити проблему зчитування даних з теплолічильників, встановлених у важкодоступних місцях, замінити застарілі прилади перенесення даних, а сучасне програмне забезпечення полегшує підготовку відомостей для теплових мереж і не вимагає поглиблених знань по роботі з комп’ютером.

Всі наші пропозиції з обліку тепла Ви знайдете в оновленому каталозі «Прилади обліку тепла і води».

Напрямок промислової трубопровідної арматури традиційно було представлено розширеним асортиментом обладнання загальнопромислового застосування нашого головного партнера — компанії АRI-Armaturen GmbH (Німеччина). Спеціально до виставки був розроблений новий техніко-комерційний каталог на промислові клапани даного виробника.

Також були представлені: трубопровідна арматура для теплових і газових мереж виробництва компанії Vexve Oy (Фінляндія), спеціальні дискові затвори TRI-CON виробництва компанії Zwick Armaturen GmbH (Німеччина), шлангові клапани для гірничорудної промисловості виробництва компанії Flowrox Oy (Фінляндія), промислові голчасті клапани виробництва компанії Tecval SL (Іспанія) та інше обладнання.

 

Колектив компанії Техприлад дякує всім відвідувачам стенду за проявлений інтерес до представленого обладнання і новим розробкам компанії.

Якщо у Вас не було часу або можливості відвідати наш стенд, будь ласка, направляйте нам запити по необхідної документації на наступний електронну адресу: evgeniy.kivo@techprilad.com