Новини компанії

Конференція партнерів компанії Mankenberg та візит на завод компанії A+R Armaturen

Вівторок, 07 Червень 2016

(просмотров 1558)

19-20 квітня в м.Любек (Німеччина) відбулась чергова міжнародна конференція партерів компанії Mankenberg GmbH.

В конференції брали участь близько 50 учасників з 30ти країн світу: Австралії, Чилі, Канади, Ірану, Китаю, Норвегії, Швеції та багатьох інших.

В конференції прийняли участь спеціалісти компанії ТОВ НВП «Техприлад», як офіційного партнера компанії Mankenberg в Україні. Доповідачами на конференції були представники топ менеджменту та провідні технічні спеціалісти компанії Mankenberg.

Основними темами конференції були:

  1. Досвід застосування клапанів Mankenberg на підприємствах харчової промисловості та при виробництві безалкогольних напоїв
  2. Лінійка клапанів Mankenberg для нафтосховищ
  3. Редукційні клапани Mankenberg для надскладних та нестандартних застосувань
  4. Останній досвід інсталяцій клапанів з пілотним керуванням серії SR 6.2 (для захисту трубопроводів від гідравлічних ударів) на трубопроводах транспортування нафти в Німеччині та Росії
  5. Cемінар з підвищення рівня післягарантійного обслуговування клапанів
  6. Застосування редукційних клапанів для підтримання особливо малого тиску азотних подушок в резервуарах
  7. Нові можливості програми Valve Pilot – програма розроблена компанією Mankenberg для швидкого та зручного підбору клапанів.

Також на конференції була повідомлена важлива інформація стосовно реорганізації структури компанії, яка дозволить більш оперативно реагувати на складні технічні запити та прискорить терміни виготовлення та відвантаженняобладнання.


Після конференції в м. Любек спеціалісти компанії ТОВ НВП «Техприлад» в черговий раз відвідали завод іншого німецького партнера – A+R Armaturen GmbH, в місті Бад-Зальцуфлен.

Ця компанія спеціалізується на виробництві кульових кранів для особливо важких та специфічних умов експлуатації, зокрема кранів з ущільненням куля/сідло метал по металу. Компанія Техприлад є офіційним представником в Україні компанії A+R Armaturen з 2013р.

Під час візиту були оглянуті нові виробничі потужності компанії A+R Armaturen , обговорені питання покращення логістики та досвід експлуатації спеціальних виконань клапанів тощо.

Окремо варто виділити, що для забезпечення мінімального терміну відвантаження, компанія A+R Armaturen створила великий склад кульових кранів з ущільненням метал/метал, що також є конкурентною перевагою цього виробника.