Новини компанії

Міжнародна конференція партнерів компанії Flowrox Oy

Четвер, 21 Липень 2016

(просмотров 1404)

Спеціалісти компанії Техприлад прийняли участь у 24-тій міжнародній конференції дилерів компанії Flowrox Oy (Фінляндія).

Конференція відбулася 13-16 червня 2016 р. у місті Лаппенранта ,Фінляндія. У заході прийняли участь 110 учасників з 29 країн : Фінляндії, Німеччини, Франції, Норвегії, США, Південної Африки, Китаю, Австралії, Чилі, Ірану, Польщі, РФ, Білорусії, Казахстану та інших.

Компанія Flowrоx має більше ніж тридцятирічний досвід в технології управління абразивними, хімічно-агресивними потоками в металургійній, гірничій промисловості , вугільних електростанцій. Також шлангові клапани та насоси Flowrox є надійним перевіреним рішення у виробничих процесах в хімічній, целюлозно-паперовій , цементній промисловості. Понад 100 000 шлангових клапанів та насосів працюють в самих тяжких умовах у всьому світі.

ТОВ НВП Техприлад є уповноваженим дистриб’ютором компанії Flowrox в Україні з постачання, сервісу та інформаційної підтримки всього асортименту продукції, яку виробляє компанія з 2011 року.

Основні теми конференції:
1. Розширення лінійки обладнання:

  • шланговий демпфер Flowrox Expulse для усунення 90 % пульсації та шуму в трубопроводах при дозуванні та транспортування шламу перистальтичним насосом
  • шламова ножова засувка серія SKW з PU сідлом (поліуретан) для абразивних середовищ
  • система Flowrox Scaling Watch для вимірювання ступеню заростання трубопроводів

 

2. Розробка нової технології Smart Solutions для збору даних з шлангових насосів та клапанів у режимі реального часу для подальшої оптимізації виробничого процесу
3. Прем’єра нової платформи Flowrox Malibu — інтерфейс користувача для моніторингу та зберігання робочих характеристик клапанів та насосів в режимі он-лайн
4. Розробка мітки з чипом для візуалізації заміни шлангової втулки клапанів на пристроях з платформою Android безпосередньо на місці встановлення обладнання

5. Застосування нових пневматичних приводів та позиціонерів
6. Новий план розвитку маркетингу
7. Історія успіху великих проектів Flowrox на підприємствах з видобутку фосфоровмісної руди , виробництва фосфорних добрив та кислот; видобутку та виробництва міді в Мороко, США, Польщі.

Крім конференції у учасників семінару була можливість відвідати лабораторію на заводі Flowrox, в якій випробовуються нові розробки на максимальний ресурс та надійність.