Компанія Landis + Gyr GmbH входить до міжнародної групи компаній Landis + Gyr, штаб квартира якої розташована в м.Цуг, Швейцарія. Група займається розробкою і виробництвом систем і пристроїв для обліку та ефективного використання електричної і теплової енергії.

Компанія Landis + Gyr GmbH спеціалізується на розробці і виробництві ультразвукових теплолічильників і витратомірів. Офіс і завод компанії знаходяться в м.Нюрнберг (Німеччина). Компанія створена на базі двох раніше існуючих фірм: Siemens Nurnberg і Landis & Staefa Frankfurt, які мали досвід розробки і виробництва ультразвукових приладів з початку 1980-х рр.

У 2014 році компанією Landis + Gyr GmbH випущено понад 550 тисяч ультразвукових теплолічильників і витратомірів. Компанія експортує лічильники в 50 країн, включаючи всі країни Європи, Індію, Китай, Австралію.


Виробництво лічильників Ultraheat на заводі
компанії Landis + Gyr GmbH м.Нюрнберг (Німеччина)


В даний час компанія Landis + Gyr виробляє наступні лічильники, які використовують ультразвуковий принцип вимірювання витрати і мають торгову марку ULTRAHEAT:

  • Лічильники тепла / холоду T550/UH50
  • Теплолічильники для квартир, офісів та котеджів T350/2WR6 і T230
  • Перетворювачі витрати з імпульсним виходом Т150/2WR7

Всі лічильники включені до Держреєстру України, заводська первинна повірка дійсна в Україні; міжповірочний інтервал становить 4 роки.

Компанія ТОВ НВП «Техприлад» має тривалий досвід застосування ультразвукових теплолічильників, починаючи з приладу Sonogyr energy виробництва Landis & Staefa.

ТОВ «Техприлад», будучи офіційним партнером компанії Landis + Gyr GmbH, пропонує зі складу в Києві всю лінійку лічильників ULTRAHEAT; виконує проектну, сервісну і метрологічну підтримку.


Основні переваги лічильників виробництва компанії Landis + Gyr GmbH:

  • Тривалий термін служби, завдяки суцільнометалевої конструкції витратоміра, і відсутності рухомих частин; застосуванню спеціальних сплавів, стійких до стирання, хлорованій воді і кавітації. Все це дозволяє подовжити термін служби, який в нормальних умовах експлуатації становить 15 років;
  • Унікальна конструкція забезпечує високу точність вимірювань, навіть при абразивному зносі і залізовмісних нальотах;
  • Застосування всіх лічильників не вимагає установки прямих заспокійливих ділянок, витратоміри монтуються в довільному положенні;
  • Широкий вибір комунікаційних модулів;
  • Автономне живлення.

Унікальна пропозиція компанії Landis + Gyr GmbH: ультразвукові квартирні теплолічильники. Завдяки виключенню деяких спеціальних функцій, зайвих для квартирного обліку, компанії вдалося запропонувати досить низьку ціну для даного типу обладнання.


Технічний семінар за лічильниками серії Ultraheat в офісі компанії ТОВ НВП Техприлад