Valsteam ADCA Engineering SA (Португалія)

Valsteam ADCA Engineering SA це невелика сімейна компанія заснована у 1988 році яка спеціалізується на виробництві трубопровідної арматури та аксесуарів для промислових паро-конденсатних систем. Завдяки широкому асортименту, високій якості та помірним цінами компанія експортує свою продукцію в багато країн світу: країни Європейської Співдружності, Китай, Російську Федерацію, Бразилію, тощо.
ТОВ НВП «Техприлад» співпрацює з компанією ADCA з 2007 року в якості офіційного імпортера та авторизованого дитрибутора в Україні.
Офіс та новий завод компанії знаходяться в місті Pombal (Помбал), у центральній частині Португалії. До 2012 року компанія та її виробничі потужності знаходились неподалік міста Leiria (Лейрія). Завод оснащений сучасним автоматизованим механо-обробним, зварювальним та випробувальний обладнанням. В компанії впроваджена та діє система управління якістю ISO 9001:2008, система розробки та випробувань сертифікована на відповідність європейський директиві 97/23/ЕС для обладнання, що працює під тиском. Все обладнання компанії ADCA сертифіковане в системі УкрСепро.
Обладнання компанії ADCA успішно експлуатується на багатьох промислових підприємствах України: УГК «Nemiroff», ТОВ «Люстдорф», ТОВ «Юрія Фарм», ТОВ «Молочний дім», ТОВ «Тульчинський масло-сирзавод», ЗАТ «Фармак», ЗАТ «Житомирські ласощі», ЗАТ «Галактон» та багатьох інших.
Компанія ТОВ НВП «Техприлад» забезпечує швидке постачання продукції у всі регіони України зі свого складу в Києві, спеціалісти нашої компанії виконують інжиніринг та якісний підбір обладнання для конкретних умов експлуатації, сервісний відділ забезпечує ремонт обладнання з використанням оригінальних запасних частин.