Новини компанії

Виставка Valve World Expo 2014

Середа, 24 Грудень 2014

(просмотров 1022)

2-4 грудня 2014 року в м Дюссельдоф (Німеччина) відбулася 9-та всесвітня виставка виробників і постачальників трубопровідної арматури Valve World Expo 2014. За даними прес-релізу виставки, в ній взяли участь 665 компаній з 40 країн світу, число відвідувачів склало 12500 осіб, з них 75% були зарубіжні гості.

Група фахівців нашої компанії, як звичайно, також відвідала цю виставку. Особливу увагу ми приділили відвідинам стендів компаній, з якими компанію Техприлад пов’язують багаторічні партнерські відносини.

Компанією АRI-Armaturen GmbH (Німеччина), одного з провідних в області виробництва клапанів для пари, термального масла та інших робочих середовищ, був представлений ряд новинок:

  • конденсатний насос прямої дії ARI-CONLIFT® з приводом від тиску пари або стисненого повітря
  • конструкція запобіжного клапана ARI-Safe-SHR з пластомерним сідлом (для робочих середовищ з температурою до 200 °С)
  • нова версія електроприводу ARI-PREMIO®-Plus 2G з асинхронним електроприводом, що забезпечує підвищену частоту включень, і інше

  

            

Компанія Zwick Armaturen GmbH (Німеччина), один зі світових лідерів у виробництві дискових поворотних затворів з потрійним ексцентриситетом, демонструвала розширені можливості регулюючої версії затвора Sharktooth (зуб акули). Даний затвор дозволяє підвищити діапазон регулювання до 1: 100. Максимальний діаметр затвора у версії Sharktooth — 900 мм.

  

Компанією Flowrox Oy (Фінляндія), крім стандартної продукції шлангових клапанів і перистальтичних насосів, була представлена нова посилена конструкція шиберних ножових затворів, а також пристрій для вимірювання та моніторингу ступеня забруднення трубопроводу.

      

На стенді компанії Mankenberg GmbH (Німеччина) демонструвалися зразки регуляторів тиску з пілотним керуванням, автоматичні регулятори надмалих тисків, регулятори рівня в промислових резервуарах, та інше обладнання.

      

Група компаній Valpres S.r.l. і Valbia S.r.l. (Італія), крім широкого асортименту кульових кранів загальнопромислового застосування, демонстрували нові розробки: кульові крани в криогенному виконанні і кульові крани для нафтогазової промисловості, а також запатентовану конструкцію регулюючого кульового крана. Для розрахунку пропускної здатності і варіанти виконання регулюючих кульових кранів була продемонстрована спеціальна програма.

      

Компанія Vexve Oy (Фінляндія) експонувала розширений асортимент суцільнозварних кульових кранів для систем теплопостачання та холодопостачання, а також новий гідравлічний привід Hydrox TM для автоматизації даної арматури. Привід особливо ефективний при підземній установці клапанів.

    

У виставці також брали участь інші наші партнери: Valvosider Srl (Італія), A + R Armaturen GmbH (Німеччина), LDM sro (Чеська республіка), Zetkama SA (Польща), Herberholz GmbH (Німеччина), — з представниками яких були проведені переговори, що дозволили намітити шляхи подальшої взаємодії з постачання та покращення сервісу українських споживачів.