пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Image

Відділ сервісу ТОВ "НВП "Техприлад"

Головною метою команди нашого відділу технічного сервісу є забезпечити підтримку  придбаного вами обладнання протягом десятиліть і, таким чином, гарантувати вам максимальну експлуатаційну надійність. Технічні знання та досвід наших співробітників а також прямі контакти з виробниками обладнання є запорукою успіху при вирішенні питань пов'язаних з гарантійним та післягарантійним обслуговуванням. Ми націлені на довготривалу співпрацю з нашими покупцями, тому зацікавлені якнайшвидше надати допомогу у випадку виникнення будь яких несправностей, поломок чи відмов при експлуатації обладнання.

Напрямки роботи відділу сервісу

Наш відділ сервісу проводить технічне обслуговування чи ремонт всього широкого спектру обладнання, що постачає компанія "Техприлад". Це всі види регулюючих, запобіжних чи зворотних клапанів, кульові крани з еластомерним чи металічним ущільненням, дискові поворотні затвори, ножові засувки, регулятори тиску, конденсатовідвідники, тощо. Також ми проводимо обслуговування всіх видів пневматичних, гідравлічних та електричних приводів що постачаються нами окремо або встановлені на арматурі.

Можливість замовляти необхідні для ремонту оригінальні змінні частини безпосередньо у виробників, дає нам змогу виконувати сервісне обслуговування чи ремонт якісно та швидко.

Image
Image

Технічне оснащення відділу сервіса

Для виконання обслуговування обладнання, що постачається компанією "Техприлад", наш відділ сервісу оснащений всіма необхідними спеціалізованими контрольно-діагностичними засобами. Серед них: спеціалізована установка діагностики та налаштування запобіжних клапанів "ARI Test bench", багатофункціональний прилад ультразвукового контролю конденсатовідвідників та клапанів "Sonofone-E", шліфувальна машина для відновлення плоских та конічних сідел клапанів "Polir F6", стенд гідравлічних випробувань клапанів, прилад тепловізійного контролю "GTC 600 C Professional", тощо. Для проведення робіт з електротехнічними та електронними пристроями ми забезпечені всім необхідним вимірювальним, контрольним та монтажним устаткуванням, це - осцилографи, частотоміри, мультиметри, генератори сигналів, паяльні станції та ін.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Технічний супровід клієнтів

Сфера діяльності відділу сервісу компанії "Техприлад" не обмежується лише гарантійним обслуговуванням чи ремонтами, ми також надаємо допомогу у вирішенні технічних незручностей при експлуатації чи поломках клапанів та приводів і після завершення терміну гарантії. Ми також надаємо технічні консультації нашим клієнтам під час встановлення та введення, придбаного в нас, обладнання в експлуатацію. За необхідністю спеціалісти нашого відділу сервісу проводять виїзди на об'єкти де встановлюється обладнання, з метою діагностики, перевірки правильності монтажу чи налагодження. При можливості ремонт обладнання може виконуватись нашими спеціалістами безпосередньо на об'єкті замовника.

Технічна підготовка співробітників

Спеціалісти нашого відділу сервісу систематично проходять навчання на підприємствах фірм-виробників арматури, після навчання складають іспити, та отримують сертифікати на право проведення відповідних сервісних та ремонтних робіт. Плановий та систематичний характер перепідготовки наших технічних спеціалістів дає нам змогу постійно підтримувати сучасний рівень технічної компетенції, освоювати та запроваджувати нові зразки більш сучасного обладнання, що виробляється нашими партнерами.

Image
Image