пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Дискові поворотні затвори

Компанія ТОВ НВП Техприлад пропонує широкий асортимент високоякісних дискових поворотних затворів як для загальнопромислового застосування, так і для роботи в особливих та складних умовах в гірничодобувній, металургійний, цементній, нафтогазовій, хімічній галузях та енергетиці.

Затвори використовуються для перекриття, дроселювання та регулювання потоків рідин і газів. За винятком деяких спеціальних виконань, вони забезпечують герметичність закриття по класу А.

В нашій пропозиції присутні всі відомі конструктивні типи дискових поворотних затворів: з центричним диском, з подвійним ексцентриситетом та потрійним ексцентриситетом.

Управління затворами виконується: важільною ручкою, ручним редуктором, електричним, пневматичним та гідравлічним приводами.

gibson KIpn

    

В затворах з центричним диском для забезпечення герметичності застосовуються сідла, виготовленні з різноманітних еластичних полімерних матеріалів: EPDM, EPDM-HT, NBR, CO, FKM, CR, PU, MVA, NR, CSM, PTFE тощо. Більшість типів сідел розраховані на застосування при вакуумі.

Матеріали корпуса та диска: високоміцний чавун, вуглецева або нержавіюча сталь, алюміній – бронза, спеціальні сталі та сплави. Покриття металевих частин: епоксидне, Rilsan® (Nylon 11), Halar®, PTFE/PFA тощо. Дані затвори мають просту конструкцію та порівняно невисоку вартість. Крім того, вони характеризуються високою пропускною здатністю, коефіцієнт гідравлічного опору ξ не перевищує 0,72 для DN80 та 0,22 для DN600.

DN25 – DN800, PN6 / 10 / 16 / 25, Т= -60..+220°C

 

ari zedox

    

Затвори з подвійним ексцентриситетом (High Performance) мають більш складну конструкцію та підвищений ресурс завдяки меншій деформації та стиранню сідел. Крім того посилене динамічне ущільнення валу забезпечує герметичність навіть при значних коливаннях температур та тисків. Відповідають вимогам стандартів ATEX Fire safe, SIL.

DN50 – DN500, PN25, Tmax 220°C з сідлом з PTFE, Tmax 450°C з сідлом з INCONEL.

Затвори з сідлом PTFE мають повну двосторонню герметичність та можуть застосовуватися при глибокому вакуумі. Затвори з металевим сідлом забезпечують герметичність тільки по класу В.

 Ari zetrix el

 

    

Затвори з потрійним ексцентриситетом забезпечують повну герметичність перекриття потоку при ущільнені метал по металу. При цьому практично відсутнє тертя між ущільнюючими поверхнями. Даний тип затворів має значно підвищений ресурс в порівнянні з іншими типами дискових поворотних затворів, клас по тиску досягає PN160, можуть застосовуватися при екстремально високих та кріогенних температурах.

Повна бульбашкова герметичність затворів досягається завдяки спеціальній конусній формі сідла та пакету пружних пластин, який встановлений на диску. Застосування надтвердого сплаву Stellite®, наплавленого на сідло гарантує довготривалий термін служби навіть у забруднених потоках.

DN50 .. DN2200, PN 10..160, Т= -60 .. +815°C, кріогенне виконання до -196°C


Всі типи дискових затворів, які постійно пропонує наша компанія, мають міцну та надійну конструкцію, мінімальні коефіцієнти гідравлічного опору, сучасні технологічні рішення, які забезпечують герметичність перекриття потоку та сальникового вузла.

Затвори відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки обладнання: PED, TA Luft, SIL, а спеціальні виконання відповідають стандартам пожежної безпеки (Fire Safe) та директивам ATEX, що дозволяє застосування клапанів в потенціально вибухонебезпечних об’єктах.

Інженери компанії ТОВ НВП Техприлад виконують оптимальний підбір типу та варіантів виконання дискових поворотних затворів для конкретних умов експлуатації. Це дає можливість забезпечити замовнику довготривалу надійну експлуатацію системи при мінімальній вартості обладнання.


    

Компанія Техприлад пропонує дискові поворотні затвори наступних виробників:

    

ARI-Armaturen GmbH (Німеччина) – виробник широкого асортименту промислової арматури, головним чином загальнопромислового призначення.

ARI-ZIVA - з центричним диском, DN25 .. DN600, PN16, Т= -10..+150°C

ARI-ZEDOX - з подвійним ексцентриситетом, тефлоновим (PTFE+C) або металевим сідлом, DN200 .. DN1600, Т= -40 .. +180/260°C, клас герметичності А для сідла PTFE+C та В для ущільнення метал / метал

ARI-ZETRIX - з потрійним ексцентриситетом та ущільнення метал по металу, DN80 .. DN1200, PN10 – PN100, Т= -60.. +427°C

    

Ghibson Italia s.r.l. (Італія) - спеціалізований виробник дискових поворотних затворів з центричним диском та подвійним ексцентриситетом.

Серія PD/KI/KA/KX – затвори з центричним диском, DN40 .. DN800, PN6 – PN25, Т= -60..+200°C

Спеціальні виконання затворів для сипучих та абразивних матеріалів (серія PD) та особливо хімічно агресивних середовищ (серія ТТ)

Затвори з подвійним ексцентриситетом з тефлоновим або металевим сідлом (серія НD) DN50 .. DN500, PN25, T= -60 .. +230/450°C

Поворотні заслонки для димових та інших високотемпературних газів з центричним диском та подвійним ексцентриситетом DN50 .. DN2000, PN3, Tmax 200 / 600 / 1000 / 1100°C

swissfluid logo     

Swissfluid AG (Швейцарія) – спеціалізований виробник широкого асортименту промислових клапанів з футеровкою PTFE / PFA для особливо хімічно агресивних середовищ.

Затвори з центричним диском серії SBB DN25 .. DN1000, PN16, Т= -40..+220°C