пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Дистанційна система збору та обробки даних UltraTechLink (UTL) з лічильників ULTRAHEAT T550/UH50

techprilad logo

Виробник: Техприлад ТОВ НВП (Україна)


UltraTechLink 01

Система збору та обробки даних UltraTechLink успішно працює з 2017 року та обслуговує 300+ об’єктів по всій території України і забезпечує доступ сервісних організацій або абонентів до даних з їх лічильників в будь якій точці земної кулі, де є Інтернет.

Система UTL призначена для підвищення ефективності збору даних теплообліку. Дозволяє виконувати дистанційний моніторинг роботи лічильників тепла в режимі реального часу, отримувати відомості теплообліку у форматі, який є стандартом для теплопостачальних організацій. В першу чергу призначена для використання сервісними компаніями, а також може бути корисною для індивідуальних абонентів, наприклад ОСББ.

Система UTL виконує зчитування архівних і поточних даних з теплолічильників Ultraheat T550/UH50 через модуль WZU-RS2 (RS-232) та пристрій передачі даних ІНТЕРСОТ з  GSM/GPRS модулем за допомогою мережі мобільного зв’язку і передає їх до WEB сервера для зберігання, накопичення та відображення в зручному вигляді. Для отримання даних абоненту необхідно лише зайти на спеціальний інтернет сайт і завантажити дані у вигляді відомості (звіту) для надання в теплопостачальну організацію.

Система UTL налаштована на зчитування параметрів в послідовності, яка запрограмована в архіваторах DataLoger лічильників Ultraheat T550/UH50. Це програмування виконується спеціалістами компанії ТОВ «НВП «Техприлад» за допомогою сервісної програми UltraAssist Profi впродовж багатьох років. Якщо у споживача встановлений теплолічильник з лого «Техприлад» він не потребує перепрограмування. В іншому випадку, можливе перепрограмування в сервісному відділі ТООВ «НВП «Техприлад».


Основні переваги:

 • дозволяє отримувати дані з лічильників дистанційно без необхідності фізичної присутності на об’єкті;
 • система UTL замінює технологічно застарілі прилади переносу даних на сучасні;
 • програмне забезпечення полегшує підготовку відомостей для тепломереж;
 • налагоджений процес підключення до системи UTL не потребує додаткових налаштувань від сервісної організації або абонента і починає працювати одразу після приєднання до системи.

Система складається з 2х підсистем:

1. Підсистема передачі даних

Складається з модуля передачі даних WZU-RS2, спеціалізованого модема Інтерсот одної з двох модифікацій:

 • Інтерсот-SA - з мережевим живленням 220 В. Передає данні щогодини.
 • Інтерсот-BG - з батарейним живленням. Термін служби батареї до 4х років, передача даних 1 раз за добу.

Для активації роботи модема необхідно встановити sim-карту одного з операторів мобільного зв’язку (купляється абонентом самостійно).

Радимо обирати оператора мобільного зв’язку відповідно до рівня сигналу і покриття безпосередньо на місці встановлення лічильника.

ВАЖЛИВО! Необхідно обирати пакет з передачею даних через голосовий канал CSD. Якщо лічильник замовлено одразу з платою і Інтерсотом, то наші спеціалісти перед відвантаженням обладнання, встановлять плату в лічильник, підключать кабель з роз’ємом і перевірять працездатність обладнання.

UltraTechLink 03      

Комплект з модемом Інтерсот-SA, виконання з мережевим живленням 220В, де:

 1. Модуль передачі даних WZU-RS2 (RS-232);
 2. З’єднувальний кабель, що підключається до клем модуля 1, виводиться з обчислювача та приєднується роз’ємом RS-232  до модему 3;
 3. Інтерсот-SA - GSM/GPRS модем з антеною та блоком живлення 220В.

 

 

2. Підсистема обробки та зберігання даних

Складається з сервера з модемом та програмного забезпечення. Підтримується спеціалізованою ІТ компанією, партнерською до ТОВ НВП Техприлад.


Приклади можливостей програмного забезпечення:

Годинний звіт з лічильника:       Графік добових коливань
температур теплоносія:
      Приклад Звіту (відомості)
для тепломережі:
  UltraTechLink 02         UltraTechLink 04         UltraTechLink 05

 


Для підключення до системи необхідно:

 1. Встановити модуль WZU-RS2 (RS-232) в обчислювач теплового лічильника, під’єднати до модуля кабель з роз’ємом RS-232 і підключити його до модему Інтерсот. Вставити підготовлену до роботи SIM-карту в модем.
 2. Зв'язатись з оператором системи (Телеграм 067795 75 26 або на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) для вводу даних теплолічильника та SIM-карти в Систему і перевірки функціонування.
 3. Оплатити абонентську плату для отримання персонального Логіна і Пароля для входу в систему.

UltraTechLink 06


Для детальнішої інформації зверніться до спеціалістів компанії ТОВ «НВП «Техприлад»:

Піонтковська Олена Тел. 050-333-86-35 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Синяченко Віталій Тел. 067-243-60-22 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


Дистанційна система збору та обробки даних UltraTechLink (UTL) з лічильників ULTRAHEAT T550/UH50 acrobat