пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Emiflex S.p.A (Італія)

Компанія Emiflex S.p.A (Італія) заснована в 1981 році і є одним зі світових лідерів в розробці та виробництві металевих сильфоних компенсаторів для промислового застосування.

Компенсатори виробляються різноманітних типів: осьові, зсувні, кутові, карданні, сферичні, універсальні, збалансовані тиском та інші, номінальними діаметрами DN15..3500 та класом тиску PN1..150.

Компанія виробляє також гнучкі шланги з нержавіючої сталі для води та газу, гумові компенсатори та опори для трубопроводів.

Виробництво виконується на двох заводах компанії, які розташовані в м. Варедо (Varedo), недалеко від Мілана та м. Сініскола (Sinscola) на о. Сардінія. Загальна площа виробничих приміщень складає 30 000м2 , кількість працівників – 140 осіб.

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Металеві сильфонні компенсатори виробляються згідно стандартів міжнародної асоціації EJMA (Expansion Joint Manufactures Association). Всі компоненти компенсаторів виготовляються за власною технологією та за допомогою спеціальних верстатів власного виробництва. Всі сильфони компенсаторів мають багатошарову структуру, що суттєво підвищує технічні характеристики комплектних виробів.

Компанія сертифікована на відповідність стандартам ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, а продукція – на відповідність європейській директиві PED (Pressure equipment directive) 97/23/EC, категорія ІІІ, модуль В1+D. Компанія також має сертифікат підтвердження «100% Made in Italy».

Компенсатори компанії Emiflex також сертифіковані на відповідність стандартам України та вимогам Держохоронпраці.

Основні галузі промисловості, в яких застосовуються компенсатори компанії Emiflex S.p.A: хімія та нафтохімія, енергетика, целюлозо – паперова промисловість, цементні заводи, нафтові платформи, станції водоочищення, висотні будинки тощо.

Довготривалий досвіт та ряд запатентованих технічних рішень дозволили компанії Emiflex S.p.A виробляти сильфоні компенсатори з підвищеними показниками надійності, ресурсу та безпеки навіть для особливо складних та специфічних умов експлуатації.

Завдяки високій якості при конкурентних цінах компенсатори компанії Emiflex експортуються в 40+ країн світу. Основні країни експорту: Франція, Німеччина, Австрія, Нідерланди, Іспанія, інші країни ЄС, Канада, Індія, Південна Корея, ОАЄ, Нігерія тощо.

ТОВ НВП Техприлад співпрацює з компанією Emiflex S.p.A в якості імпортера та авторизованого дистриб’ютора на території України з 2015 року. За роки нашої співпраці високоякісні компенсатори Emiflex були успішно застосовані на ряді підприємств металургії, енергетики, олійно-екстракційних заводах, об’єктах централізованого теплопостачання.


Компенсатори Emiflex перед відвантаженням зі складу НВП Техприлад українським підприємствам

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Інженери компанії ТОВ НВП Техприлад виконують необхідні розрахунки для вибору виконання компенсаторів виходячи з конкретних умов експлуатації трубопроводів та вузлів, де необхідна компенсація переміщень, поглинання вібрацій та шумів, зменшення навантажень на опори трубопровідних систем тощо.

При підборі компенсаторів для особливо складних умов експлуатації ми користуємося технічною підтримкою спеціалістів компанії Emiflex.

Для оптимального підбору компенсатора ми рекомендуємо заповнити опитувальний лист.