пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Mankenberg GmbH (Німеччина)

Компанія Mankenberg GmbH – виробник широкого асортименту регулюючих клапанів прямої дії загальнопромислового та спеціального призначення. Компанія заснована у 1885 році.

Під час свого розвитку компанія зуміла розробити та впровадити ряд інноваційних технічних рішень та стати одним із лідерів у виробництві регуляторів тиску для особливих умов роботи. Крім регуляторів тиску компанія Mankenberg виробляє: спеціальні конденсатовідвідники, регулятори рівня, автоматичні клапани відведення повітря, переривники вакууму, конденсатні насоси, сепаратори, фільтри, оглядові вікна.

Каталог обладнання

Офіс та завод компанії знаходяться в північній частині Німеччини в м.Любек (Lübeck), федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн (Schleswig-Holstein).

Новий завод компанії Mankenberg, на якому виконується виробництво в даний час побудований у 1992 році.
Компанія сертифікована на відповідність стандарту ISO 9001 ще в 1994 році. Забезпечення якості виробництва сертифіковане на відповідність директиві 97/23/ЕС (PED) та німецькими технічними нормами AS2000-Merkblatt HP0 для обладнання, що працює під тиском.

Широкий модельний ряд редукційних та підпірних клапанів забезпечують їх використання на високих тисках (до 315бар) та температурах (до 500˚С), великих перепадах тиску, при необхідності підтримання особливо малого тиску (до 0,002бар). Деякі моделі можуть працювати з в’язкими, агресивними та абразивними робочими середовищами, харчовими продуктами та речовинами, які вимагають високої хімічної чистоти.


Компанія ТОВ НВП Техприлад - єдиний офіційний партнер в Україні компанії Mankenberg GmbH з 2012 року.

Спеціалісти компанії Техприлад, які пройшли спеціальне навчання та приймають участь в регулярних технічних конференціях в компанії Mankenberg GmbH, забезпечують якісний інжиніринг при впровадженні високотехнологічного обладнання нашого німецького партнера.

Це гарантує довготривалу роботу клапанів навіть в складних умовах експлуатації.

За час нашої співпраці майже всі типи клапанів виробництва компанії Mankenberg GmbH успішно впроваджені в Україні на підприємствах різних галузей: металургійної, харчової, газопереробної, нафтохімічної, фармацевтичної, в енергетиці тощо.


Технічні конференції та семінари по продукції компанії Mankenberg GmbH
в м. Любек та м. Київ, 2015-2019