пров. Куренівський, 4/9

м. Київ, 04073

+38 044 467 26 40

+38 044 467 26 60

Valvosider S.r.l. (Італія)

Valvosider s.r.l. (Італія) - приватна сімейна компанія, заснована в 1951 р. та наразі є одним з світових лідерів в виробництві класичних типів трубопровідної арматури для нафтової, хімічної, нафтохімічної промисловості та енергетики.

Офіс та промислові потужності компанії знаходяться у північній Італії, регіоні П’ємонт, місті Боргосезія.

Основні вироби компанії: засувки клинові, сідельні клапани, зворотні клапани, сітчасті фільтри DN15 – DN1200, PN16 – PN420, які виготовляються за стандартами ASME та DIN.

Виробничі потужності – приблизно 30 000 одиниць на рік.

Компанія та вироби сертифіковані на відповідність стандартам ISO 9001, PED (2014/68/EC), ATEX, API 600/6D, 6A, 622/624, FIRE-SAFE, TA-LUFT, SIL та іншим.

Каталог обладнання

Компанія оснащена найсучаснішими металообробними центрами та зварювальним обладнанням, електричними та газовими печами для закалювання сталі, спеціальним обладнанням для нанесення надтвердих сплавів на ущільнюючі поверхні, виконує фарбування та покриття поверхонь клапанів згідно стандартів NACE тощо.

В виробництві використовуються матеріали та заготовки провідних італійських виробників, в тому числі вироби власної, нещодавно побудованої, ливарні Italian Casting s.r.l.

Компанія виконує багатостадійний контроль якості використовуючи власну радіографічну лабораторію, широкий спектр приладів для оцінки якості матеріалів та виконаних робіт, кріогенне випробувальне обладнання, гідравлічні та пневматичні випробувальні установки, зокрема для випробування повітрям при високому тиску.

valvosider13

Завдяки високій якості, обладнання, яке виробляє компанія Valvosider, широко застосовується у всьому світі. Серед постійних замовників – всесвітньовідомі корпорації: ExxonMobil, Chevron, Saudi Aramco, Shell, Dow Chemical, DuPont, Chicago Bridge & Iron Co, Krupp-Hoesch Stahl AG, OMV тощо.

ТОВ НВП Техприлад співпрацює з компанією Valvosider s.r.l. з 2009 року в якості офіційного партнера в Україні.

Під час візиту в компанію Valvosider 2017 p. (фото Техприлад)

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Високоякісна арматура компанії Valvosider, яку впроваджено в проекти нашою компанією, успішно експлуатується на ряді об’єктів підготовки природного газу, киснепроводах, в металургії, енергетичних установках, зокрема на трубопроводах перегрітої пари високого тиску.

Клапани та засувки Valvosider на станціях підготовки природного газу в Україні

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Каталог продукції